FILOZOFIA ŻYCIA, MOTYWACJA, STOICYZM

Ebook – Jak dobrze zaprojektować swoje życie?

jak dobrze zaprojektować swoje życie

Zapraszam Cię do zapoznania się z ebookiem, który jest podsumowaniem pierwszego roku działalności bloga Projektowanie Życia. Nazwałem go „Jak dobrze zaprojektować swoje życie?”. Zebrałem w nim najlepsze artykuły i przemyślenia dotyczące rozwoju osobistego i dążenia do szczęścia. Inspiracją do jego powstania jest głównie filozofia stoicka i doświadczenia wielu myślicieli, którzy na przestrzeni wieków pomagali nam wieść spokojne i szczęśliwe życie w zgodzie z samym sobą.

Jak czerpać szczęście z życia?

Dzisiejszy świat co chwilę stawia na nas nowe pułapki i zagrożenia. Jednak to my sami dla siebie jesteśmy największym zagrożeniem, ale też sami mamy możliwość zmiany każdej sytuacji i dowolnego kształtowania naszych myśli i opinii. Mam nadzieję, że ta lektura przynajmniej w jakimś stopniu uświadomi Ci, że na szczęście możemy patrzeć z różnych perspektyw. To daje nam również pewne poczucie sprawczości, bo to my sami je tworzymy.

Dlatego zapraszam Cię na krótką wyprawę w głąb siebie.

Postawmy też sobie jasny cel – zdobycie szczęścia i spokoju wewnętrznego.

Publikacja jest całkowicie bezpłatna.

KLIKNIJ I POBIERZ – „Jak dobrze zaprojektować swoje życie?”>>

jak zaprojektować życie
jak zaprojektować życie
Tagi , , , , , ,

O autorze

Sebastian - zajmuje się projektowaniem życia, pasjonat filozofii stoickiej, miłośnik kotów, zawodowo biurokrata. Rozmyślam, analizuję i wyciągam wnioski, w wolnym czasie gram w squasha i inne sporty rakietowe. Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *