FILOZOFIA ŻYCIA

Każdy z nas jest inżynierem własnego życia

projektowanie życia

Witaj na blogu Projektowanie życia.

 

Każdy z nas jest inżynierem własnego życia.

Codziennie mamy możliwość zaprojektowania naszego dnia, naszych celów, myśli i działań. Tylko od Ciebie zależy czy powstanie taki projekt, jak będzie wyglądał i czy będzie realizowany. To Ty jesteś zleceniodawcą, projektantem i wykonawcą.

Powiedz mi – jak podejdziesz do tego zadania?

Nazywam się Sebastian Kulikowski i zapraszam na swojego autorskiego bloga o projektowaniu życia. Na bieżąco będę dzielił się swoimi przemyśleniami związanymi głównie z filozofią życia i podejściem do współczesnych wyzwań. Nie zabraknie tu wielu inspirujących przykładów, cytatów i osób, ale przede wszystkim sytuacji z życia wziętych. Pojawi się także mój kot – Ginger.

gingercat

Nie lubię pisać o sobie, ale mam nadzieję, że dam się poznać z inspirującej strony, a kto wie, może zmienię też Twoje spojrzenie na niektóre sprawy…

Tagged , ,

O autorze

Sebastian - zajmuje się projektowaniem życia, pasjonat filozofii stoickiej, miłośnik kotów, zawodowo biurokrata. Rozmyślam, analizuję i wyciągam wnioski, w wolnym czasie gram w squasha i inne sporty rakietowe. Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *