FILOZOFIA ŻYCIA

Każdy z nas jest inżynierem własnego życia

projektowanie życia

Witaj na blogu „Projektowanie życia”! Tutaj każdy z nas jest inżynierem własnego życia.

Dzięki codziennym decyzjom mamy możliwość zaprojektowania naszych dni, określenia celów, kontrolowania myśli i podejmowania działań. Cały proces projektowania jest w twoich rękach – Ty jesteś zarówno zleceniodawcą, projektantem, jak i wykonawcą. Jak więc podejdziesz do tego niezwykłego zadania?

Kim jestem:

Jestem Sebastian Kulikowski i cieszę się, że znalazłeś się na moim autorskim blogu poświęconym projektowaniu życia. Tutaj będę dzielił się moimi przemyśleniami związanymi głównie z filozofią życia oraz sposobem radzenia sobie z wyzwaniami współczesnego świata. Przygotuj się na inspirujące przykłady, motywujące cytaty, interesujące postacie i realne sytuacje z życia. A na pewno nie zabraknie tu miejsca dla mojego kota, który też ma na imię – Ginger.

Czego się spodziewać:

Nie jestem zwolennikiem opisywania samego siebie, ale mam nadzieję, że dzięki moim wpisom uda mi się pokazać Ci siebie z inspirującej strony. Kim jestem i jakie mam podejście do życia? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na tym blogu. A kto wie, może razem odkryjemy nowe spojrzenie na niektóre sprawy?

Zapraszam Cię do świata projektowania życia, gdzie Twoja wyobraźnia i determinacja są kluczami do osiągnięcia swoich celów i marzeń. Gotów jesteś na tę podróż? To świetnie, bo ja już czekam na Ciebie w kolejnych wpisach!

gingercat

Tagi , ,

O autorze

Sebastian - zajmuje się projektowaniem życia, pasjonat filozofii stoickiej, miłośnik kotów, zawodowo biurokrata. Rozmyślam, analizuję i wyciągam wnioski, w wolnym czasie gram w squasha i inne sporty rakietowe. Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *